Összes hír
Minden iskola

SZIMBA Tanuló és Balesetbiztosítás 2021/2022

,,NotebookStore” című országos rajzpályázat

Gratulálunk Majoros Nóra és Szabó Bíborka 4. a osztályos tanulóknak, akik a ,,NotebookStore" című országos rajzpályázaton alkotásaikkal bekerültek a tíz kiválasztott díjazott közé.

Családi nap Varbón

A hétvégén Családi nap keretében töltöttek együtt egy vidám napot a 4.a osztály tanulói, szüleik és 2 tanítójuk. Sor-és ügyességi versenyek során a szülő-gyermek kapcsolat mélyülhetett. A közös játékok, beszélgetések, alkalmat biztosítottak...

Túra – 2021.09.11.

A Lázbérci-víztározót sétáltuk körbe 8 elsős, 7 ötödikes diákkal és szüleikkel szombat délelőtt. Remek időben, jó hangulatban telt az első közös kirándulás.

RITMIKUS GIMNASZTIKA TEHETSÉGGONDOZÁS (2021–2022)

Helye: Kazincbarcika, Árpád Fejedelem Tagiskola tornaterme Időpontja: hétfő 1400-1630 A foglalkozásokat vezeti: Mészáros Judit testnevelő-szakedző Tel: 30/90 333 66

Papírgyűjtés (1. nap)

KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera