Pollack

Intézményi szintű sport verseny eredmények

Az alábbiakban a közelmúltban sportversenyek alakalmával elért eredményeinket szeretnénk megosztani. Hálistennek sok szép eredmény született, a teljes lista itt olvasható!

Helyszínváltozás

Kedves Szülők! A kedvezőtlen időjárás miatt a Gólyafióka avató rendezvény helyszíne megváltozott. Az új helyszín: a Don Bosco Sportcsarnok.Gyülekező: A Don Bosco Sportcsarnok Völgy park felőli bejáratánál. Megértésüket köszönjük!

Évnyitó

EGY NYÁR A (JÁTSZÓ) TÉREN

A KSZSZK Család- és Gyermekjóléti Központ óvodai és iskolai szociális segítői a nyári szünetben ingyenes és kötetlen szabadidős szórakozási lehetőséget kínálnak kicsik és nagyok számára egyaránt, 2021. július 5-től egész hónapban hétfőn...

Gyermeknap a Pollackban – 2021.06.04.

2021.június 4-én tartottuk a gyermeknapot a Pollack Mihály Általános Iskolában. A felső tagozatos diákjaink a Herbolyai-tónál szerveztek főzőversenyt, ahol osztályonként készítették el a finomabbnál finomabb ételeket.