Kezdőlap 2024

Papírgyűjtés eredményhirdetés

Az őszi papírgyűjtés eredményhirdetése! Gratulálunk mindenkinek, tavasszal folytatjuk! DÖK

Állatvédelmi témahét – Rovarhotel kiállítás

Az Állatvédelmi Témahéten belül az osztályok által készített méhkaptárról, valamint  házilag készített rovarhotelből kiállítást szerveztünk, melyeket jutalmaztunk. A kórusunk ez alkalomból reggel állatos dalokkal várta iskolánk tanulóit. Az esemény képei ide kattintva tekinthetőek meg.

Állatvédelmi témahét – Bábszínház

Az Állatvedelmi témahét keretein belül a 4.a osztályos tanulók kreativitásukat csillogtatták meg az általuk kitalált állatmesékkel, amiket babelőadás útján adtak elő társaiknak. A bábszínház fotói itt tekinthetőek meg!

Állatvédelmi témahét – Felelős állattartás

A felelős állattartásról tartott ma nekünk egy színvonalas előadást Fábián Angéla, az Angyalok a cicákért alapítvány vezetője. Az előadás érdekes volt, sokat tanulhattunk a felelős kutya-és cicatartásról, és ízelítőt kaphattunk az alapítvány munkájából is. Képgaléria

Állatvédelmi témahét – Méhészeti előadás

Állatvédelmi témahét - Csorba Márk méhész előadása az 5.b osztályban. Képgaléria

Mézes reggeli

Mézes reggeli az Állatvédelmi Témahét keretében 2024.10.01-jén. Kégaléria

Állatvédelmi témahét – felhívás

Kérjük csatlakozzatok a felhíváshoz az állatvédelmi témahéten és támogassátok az alapítványt a plakáton felsorolt dolgok valamelyikével! Az adományokat a szélfogóban gyűjtjük, de Fruzsina néninek, Nóra néninek vagy Violetta néninek is odaadhatjátok. Köszönjük!