Kosárlabda Diákolimpia körzeti döntő Tiszaújváros

A   Tiszaújvárosban megrendezésre kerülő Kosárlabda Diákolimpia körzeti döntőjében újabb kiemelkedő sporteredmény született iskolánkban!

A III. korcsoportos fiúk:
    Huszár Brendon, Huszár Raul, Putnoki Kevin, Orosz Zsombor, Véres Olivér, Juhász Alex, Papp Géza, Lovas Máté, Osváth Bálint Pollack. Kis-Varga Levente Kazinczy. 2.helyezést, a IV. korcsoportos fiúk:Csősz Balázs, Huszár Brendon,Huszár Raul Pollack, Implom Attila, Bodnár Zoltán,Leskó Ádám Kazinczy, Fényes József Dózsa, Lengyel Erik, Tóth Dominik, Lovas Máté Árpád, pedig 3. helyezést értek el!

Felkészítő pedagógusuk: Barna Imre és Gaszper András
    Gratulálunk diákjainknak és a felkészítő pedagógusoknak az elért szép eredményhez!