Kazincbarcika Város Jó tanulója — Jó sportolója idén – Hanász Vanda

A Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskola tanulója, Hanász Vanda kapta idén a Kazincbarcika Város Jó tanulója — Jó sportolója díjat.

Az elismerést 2017 óta minden évben egy olyan diák veheti át, aki legalább jeles tanulmányi és kiemelkedő sporteredményt ért el országos vagy nemzetközi versenyen. A beérkezett javaslatok alapján a szakmai kuratórium, a képviselő-testület bizottsági elnökei és 3 elismert szaktekintély döntött úgy, hogy a jelöltek közül Hanász Vanda kapja idén a rangos elismerést. Vanda kiváló tanulmányi eredményei mellett, focizik, atletizál, floorballozik, úszik és ezek közül több sportágban is kiemelkedő eredményekkel büszkélkedhet. A Kazincbarcika Város Jó tanulója — Jó sportolója díjat ünnepélyes keretek között adták át a képviselő-testület ülésén.

Gratulálunk Vandának és további szép sikereket kívánunk!