Gyermeknap a Pollackban

2022.május 27-én a Diákönkormányzat rendezésében iskolánk tanulói színvonalas gyermeknapi programokon vehettek részt. Több helyszín kialakításával célbadobás, sorversenyek, különböző sportversenyek, egyéni versenyszámok, kézműves lehetőségek, számháború és előzetesen meghirdetett kisállat szépségverseny programkínálatából válogattak diákjaink. A győztes versenyzők és csapatok jutalomban részesültek. Ezen a napon hirdették ki a papírgyűjtés győzteseit is. A legnépszerűbbnek a habparty bizonyult! Ez két részletben, a felsősöknek és az alsósoknak különböző időpontokban valósult meg!

Nagyon jó hangulatú, vidám, színes kavalkáddá változott iskolánk udvara, amely gyermekkacajtól, nevetéstől visszhangzott!

Köszönjük a Diákönkormányzatot segítő pedagógusok, kollégáink, munkatársaink segítő munkáját!

A habparty nem jöhetett volna létre Szabados Zoltán segítsége nélkül, amelyért külön köszönetet mondunk tanulóink és a Pollack Mihály Általános Iskola nevelőtestülete nevében! Az esemény képei ide kattintva tekinthetőek meg!

A kisállat szépségverseny győztesei kategóriánként:

A LEGNAGYOBB
    I.Mándoki Lilien7.a