Erdei iskola 2.b

A Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskola 2.b osztálya 2023. május 24-26-ig erdei iskolai programon vett részt az Északerdő Zrt. által működtetett fónagysági Bagoly-Vár Erdei Iskolában. A 3 napos program keretében a gyerekek kisvonattal látogattak át a Csanyiki Erdei Iskolába, ahol érdekes , vezetéssel egybe kötött kiállításon ismerkedtek a Bükk élővilágával, majd izgalmas kvíz vetélkedőben adtak számot tudásukról. A kézműves, növény-és állatismereti foglalkozások mellett maradt idő a szabadban töltött önfeledt játékra is. A szombati napon sor került a pünkösdi királyválasztásra, ahol az osztály fiú tanulói mérték össze tudásukat, erejüket. A tanulók és a tanító nénik, Gyenesné Berecz Ágnes és Sajó Attiláné is sok élménnyel és tapasztalattal gazdagodva tértek haza.

Az esemény képei ide kattintva érhetőek el!