Tavaszi papírgyűjtés a Kazinczyban – 2022.05.04-05.05. II.

Iskolánk udvarán 2022. május 4-én (szerdán) és május 5-én (csütörtökön) tartottuk hagyományos tavaszi papírgyűjtésünket.

Rengeteg papír érkezett, a két nap alatt 2,5 konténert sikerült megtölteni.

Külön köszönet illeti a 8. b osztályt és osztályfőnöküket, akik az első napon végezték a munka oroszlán részét, amikor a legtöbb papír érkezett. Rájuk hosszú évek óta minden iskolai rendezvényen számíthatunk, köszönjük!

Köszönet illeti a 7. b osztályt és osztályfőnöküket is, akik a második napon segítettek a szülőknek, a beszállított papírok szétválogatásában és a konténerbe helyezést megelőző mérésekben.

Köszönjük szépen a szülők segítségét és együttműködését is.

A papírgyűjtés eredményéről később adunk tájékoztatást, papírgyűjtés legközelebb 2022 őszén lesz.

DÖK

A kétnapos tavaszi papírgyűjtésen készült további képeket, iskolánk Facebook oldalán tekinthetik meg.