Tavaszi papírgyűjtés a Kazinczyban – 2021.06.08-06.09 II.

Iskolánk udvarán szerdán délután befejeződött a hagyományos kétnapos tavaszi papírgyűjtés. A második napon még több papírt sikerült összegyűjteni, a két nap alatt összesen 3 konténert töltöttünk meg.

A keddi napon a 7. a osztály, a szerdai napon a 7. a és a 7. b osztály és osztályfőnökeik segítettek a szülőknek, a beszállított papírok szétválogatásában és a konténerekbe elhelyezést megelőző mérésekben.

Köszönjük szépen a szülők segítségét és együttműködését, valamint mindazon tanulóink és osztályfőnökeik munkáját is, akik részt vettek a kétnapos papírgyűjtésen.

A papírgyűjtés eredményéről és a következő papírgyűjtés időpontjáról később adunk tájékoztatást.

Kérjük a kedves szülőket és gyerekeket, hogy addig is gyűjtsék szorgalmasan a papírt.

Köszönettel:

DÖK

A papírgyűjtés keddi és szerdai napján készült további képeket, iskolánk Facebook oldalán tekinthetik meg.