Óvodások látogatása a Kazinczyban – 2023.03.09.

A Kazincbarcikai Összevont Óvodák Százszorszép Tagóvodájának nagycsoportos óvodásai látogattak el iskolánkba, 2023. március 9-én (csütörtökön) reggel.

Miután megérkeztek körbesétáltak az aulában és az emeleten, majd a Kazinczy Ferenc Tornacsarnokban a lelátón helyet foglalva, megtekintették az első osztályos sporttagozatosok testnevelés óráját.

A Kazinczy Ferenc Tornacsarnokban tett villámlátogatásuk után az 1. b osztály tanulóihoz ültek be egy LEGO matematika órára, majd ezt követően az 1. a osztályban vehettek részt egy kézműves foglalkozáson.

A látogatásuk végén az aula készülő tavaszi és március 15-ei dekorációja előtt összeültek egy közös fotóra, majd emlékül apró ajándékokat kaptak az első osztályos tanító néniktől.

Az óvodások látogatásán készült további képeket, iskolánk Facebook oldalán tekinthetik meg.