Országos Strandkézilabda Döntő Alsóörs

2024. június 10-én hétfőn és 11-én (kedden) rendezték meg Alsóörsön, a Strandkézilabda Országos Döntőt.

Sajnos a felhőszakadás és a folyamatosan szemerkélő eső is része volt a hétfői versenynapnak!

Diákjaink testüket- mezüket nem kímélve harcoltak a hétfői napon.

A keddi keresztjátékokra és helyosztókra már kitisztult az ég, kisütött a nap!

Hurrá!

Így kellemes időben tudtak játszani.

A lányoknak és a fiúknak is sikerült kiharcolni az Országos Döntő 5. helyét!!

Óriási eredmény, mivel a speciálisan ezzel a sportággal foglalkozók között becsülettel megállták a helyüket!!

Szép volt lányok, szép volt fiúk!

Gratulálunk ehhez a csodás eredményhez!

Csapattagok (lányok):

Kertész Alíz (Kazinczy), Knittel Lara, Molnár Száva (Kazinczy), Szolyák Dorka (Kazinczy), Kerékgyártó Panna (Kazinczy), Mikulecz Viktória, Klómer Flóra és Klómer Hanna.

Csapattagok (fiúk):

Kertész Balázs (Kazinczy), Dobos Dorián, Molnár Zalán (Kazinczy), Deák Levente, Pálfalvi Patrik, Orosz Péter, Bergszászi Flórián és Derján Dominik.

Szívből gratulálunk iskolánk tanulóinak!

További képeket iskolánk Facebook oldalán tekinthetnek meg.