Negyedik adventi gyertyagyújtás a Kazinczyban – 2022.12.19.

Hagyományainkhoz híven, iskolánk aulájában 2022. december 19-én (hétfőn) reggel meggyújtottuk az adventi koszorú negyedik gyertyáját.

Az ünnepi műsorban nyolcadik osztályos tanulóink vettek részt, akik versrészleteket olvastak fel és karácsonyi dalokat énekeltek.

Az adventi koszorún a negyedik gyertyát Mató Zita 8. a és Bartók Gábor 8. b osztályos tanulóink gyújtották meg.

A nyolcadik osztályosok adventi műsorának végén felcsendült az a dal, amit előtte való napon Kazinczys tanulóink a Mezey István Művészeti Központ szabadtéri színpadán énekeltek az adventi városi ünnepségen.

Az aulában hétfőn reggel újra összeálltak egy közös éneklésre, ami csodálatos volt.

A negyedik adventi gyertyagyújtáson készült további képeket, iskolánk Facebook oldalán tekinthetik meg.