Macis póló átadása a Kazinczyban – 2022.11.04.

Iskolánk Darnyi Tamás tornatermében 2022. november 4-én (pénteken) került sor a macis pólók átadására és a sportiskolások eskütételére.

Ez iskolánkban már egy több, mint tízéves hagyomány, amikor a Kazinczy Ferenc Tagiskola első évfolyamának sporttagozatos tanulói egyen pólót vehetnek át, melyet testnevelés órákon, sportfoglalkozásokon, versenyeken és iskolai rendezvényeken viselhetnek.

A rendezvényen évfolyamonként 3 fiú és 3 lány sportiskolás tanuló vett részt.

A megjelenteket Viszoczky Sándor tagintézmény – vezető úr köszöntötte, majd Gregóckiné Czövek Ibolya tagintézmény – vezető helyettes asszonnyal együtt átadták a macis pólókat, az első évfolyam sporttagozatos tanulóinak.

Macis pólót kaptak azon nem első osztályos tanulóink, akik más iskolából érkeztek és idén szeptemberben lettek a Kazinczy Ferenc Tagiskola sporttagozatos tanulói.

Az első évfolyamos és az új sportosztályos tanulóink, miután megkapták a macis pólójukat esküt tettek, melynek szövegét Mató Zita iskolánk 8. a osztályos tanulója olvasta fel.

A macis póló átadó ünnepségen készült további képeket, iskolánk Facebook oldalán tekinthetik meg.

Az eseményről részletesebben az alábbi linkre kattintva olvashatnak: