Macis póló átadása a Kazinczyban – 2021.11.23.

Iskolánk Darnyi Tamás Tornatermében 2021. november 23-án (kedden) került sor a macis pólók átadására és a sportiskolások eskütételére.

Ez iskolánkban már egy több, mint tízéves hagyomány, hogy a Kazinczy Ferenc Tagiskola első évfolyamának sporttagozatos tanulói egyen pólót vehetnek át, melyet testnevelés órákon, sportfoglalkozásokon, versenyeken és iskolai rendezvényeken viselhetnek.

A rendezvényen évfolyamonként 1 fiú és 1 lány sportiskolás tanuló vett részt.

A megjelenteket Viszoczky Sándor tagintézmény – vezető úr köszöntötte, majd Kondorné Sztojka Ágnes intézményvezető asszonnyal és Gregóckiné Czövek Ibolya tagintézmény – vezető helyettes asszonnyal együtt átadták a macis pólókat, az első évfolyam sporttagozatos tanulóinak.

Az első évfolyam sportosztályos tanulói, miután megkapták a pólójukat esküt tettek, melynek szövegét Mató Zita iskolánk 7. a osztályos tanulója olvasta fel.

A macis pólók átadásán készült további képeket iskolánk Facebook oldalán tekinthetik meg.