Kihívás Napja a Kazinczyban – 2023.05.31.

2023. május 31-én (szerdán) iskolánk is csatlakozott a Kihívás Napjához.

A kétórás szabadtéri, iskolaudvaron megrendezett program a harmadik óra elején vette kezdetét.

A felvezető műsor elején Viszoczky Sándor tagintézmény-vezető úr, a Barcika Art Kft. képviselőjétől vásárlási utalványt vehetett át.

A vásárlási utalvánnyal azért gazdagodott iskolánk, mert 2023. május 21-én (vasárnap) a Csónakázó-tó körül megrendezett Futókörök Napján, a Kazinczy Ferenc Tagiskola csapata lett a győztes 114 résztvevővel (gyerekek és tanárok) és 644 körrel.

A műsor a résztvevők zenés-táncos átmozgatásával folytatódott.

A műsor végén Gregóckiné Czövek Ibolya tagintézmény – vezető helyettes asszony a magasba emelte azt a díjat, melyet a Magyar Diáksport Szövetség adományozott a Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskolának. Az általános iskolák versenyében a Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskola lett a II. legeredményesebb a 2021/2022-es tanévben.

A felvezető műsor után következett egy kétórás szabadtéri program, ahol az alsós és felsős osztályok végigjárták az állomásokat és különböző játékos feladatokat oldottak meg.

A program nagyon jó hangulatban telt és a negyedik óra végén zárult az aulában.

További képeket iskolánk Facebook oldalán tekinthetnek meg.