Kazinczys sikerek vers- és prózaírásban

Az Utcajogász Egyesület pályázataként „De a legjobb otthon!” címmel vers, rajz és próza kategóriában lehetett bemutatni, hogy a gyerekek számára mi jelenti az ideális otthont, ahol biztonságban és jól érzik magukat. A pályázat célja a figyelem felhívása volt a biztonságot nyújtó otthon fontosságára az egyre növekvő számú kilakoltatások világában.

Iskolánk két hatodik osztályos tanulója, Zabari Gréta egy verssel, Emri Anna Gemma pedig egy prózai alkotással vett részt a versenyen. A pályázaton Gréta versét egy 4 személyre szóló VR (virtuális valóság) Vidámpark jeggyel jutalmazták, míg Anna szívhez szóló prózáját oklevéllel díjazták.

A díjak átadására és az alkotásokat bemutató kiállításra 2023. május 5-én került sor Budapesten, amin sajnos nem tudtunk részt venni, ezért ünnepélyes keretek között iskolánk vezetősége adta át a tanulóknak a jutalmakat.

Felkészítő tanáruk: Kistörő Adrienn

Szívből gratulálunk a szép eredményükhöz!

A díjátadón készült további képeket, iskolánk Facebook oldalán tekinthetik meg.