Kazinczys sikerek az Úszás Diákolimpia Megyei Döntőjén – 2022.02.04.

Az Úszás Diákolimpia Megyei Döntőjét 2022.02.04-én (pénteken) rendezték meg Miskolcon, a Kemény Dénes Városi Sportuszodában.

A versenyen Kazinczys diákjaink nagyon szépen szerepeltek, az alábbi eredmények születtek:

Sőregi Noel, a II. korcsoportos 4X50 m-es fiú gyorsváltó tagjaként a II. helyen végzett.

Deák Dávid, a III. korcsoportos 4X50 m-es fiú gyorsváltó tagjaként a IV. helyen végzett.

Piros – Neszádeli Gergely a III. korcsoportos 4X50 m-es fiú gyorsváltó tagjaként a IV. helyen végzett.

Robins Ella hátúszásban a VI. helyet szerezte meg.

Kerékgyártó Panna hátúszásban VI, gyorsúszásban a VII. helyen ért célba.

Felkészítő tanáruk: Béres Csaba

Sári Botond a II. korcsoportos 4X50 m-es fiú gyorsváltó tagjaként a II. helyen végzett.

Garáz Zsolt mellúszásban a VI. helyen ért célba.

Felkészítő tanáruk Tóthné Szepesi Éva.

Szívből gratulálunk mindenkinek!

A II. és a III. korcsoportos fiú 4X50 m-es gyorsváltók időeredményeit, az alábbi linkre kattintva olvashatják el: