Kazinczys sikerek az Országos ÜCSB versenyeken

Atlétika Ügyességi és Váltófutó Csapatbajnokság Diákolimpia Országos Döntőjével kezdődött a tanév diákolimpiai versenysorozata.

A rendezvény idén a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Diáksport és Szabadidő Egyesület szervezésében került megrendezésre a Nyíregyházi Atlétikai Centrumban.

Az eseményre 279 iskolából 1.447 versenyző jutott el.

A megyei eredmények alapján iskolánk 5 csapata kapott meghívást az országos megmérettetésre, ahol nagyszerű eredményeket értek el tanítványaink.

Lány távolugró csapat: ORSZÁGOS BAJNOK lett!!

Kazinczys csapattagok: Fészki Hanna, Szolyák Dorka Zoé, Tyukodi Izabella, Kerékgyártó Panna

Lány súlylökő csapat: ORSZÁGOS BAJNOK lett!!

Kazinczys csapattagok: Demeter Lotti, Kerékgyártó Panna

Fiú magasugró csapat: 2. helyezett

Kazinczys csapattagok: Sőregi Noel, Dányi Máté, Klimon Áron

10×200 méteres vegyes váltó: 2. helyezett

Kazinczys csapattagok: Tyukodi Izabella, Molnár Száva, Kerékgyártó Panna, Fészki Hanna, Szolyák Dorka Zoé, Sőregi Noel

Lány kislabdahajító csapat: 9. helyezett

Kazinczys csapattagok: Demeter Lotti, Fészki Hanna, Szolyák Dorka Zoé, Molnár Száva, Kerékgyártó Panna

Szívből gratulálunk mindenkinek!

További képeket iskolánk Facebook oldalán tekinthetnek meg.