Kazinczys sikerek az Atlétika Diákolimpia Országos Döntőin

Lezajlottak az Atlétika Diákolimpia Országos Döntői.

2024.05.24 – én Zalaegerszegen versenyeztek iskolánk II. korcsoportos csapatai az atlétika többpróba országos döntőjén.

Fiú csapatunk a 13. helyen végzett.

Kazinczys csapattagok: Klinkó Zalán és Varga Bálint.

Lány csapatunk nem sokkal lemaradva a dobogóról az előkelő 4. helyet szerezte meg, egyéni összetettben Pálfi Dorka Natasa országos 5. helyezett lett.

Kazinczys csapattagok: Pálfi Dorka Natasa, Gór Lilien, Nagy Hanna, Viszoczky Hanga, Klimon Abigél.

2024.05.27-28-án a III. korcsoportos csapataink Budapesten értek el nagyszerű eredményeket!

Fiú és lány 4×100 méteres váltócsapat és a lány többpróba csapat is ORSZÁGOS BAJNOK lett!!!

Kazinczys csapattagok: Kerékgyártó Panna, Szolyák Dorka Zoé, Tyukodi Izabella, Molnár Száva, Kertész Alíz.

A IV. korcsoportos csapatok Szolnokon versenyeztek 2024.05.23-án, ahonnan a lány 4×800 váltó 12. hellyel, a fiú többpróba csapat pedig egy szép 5. hellyel tért haza!

Kazinczy csapattagok: Molnár Zalán, Kertész Balázs, Pogonyi Boglárka, Zabari Gréta.

További képeket iskolánk Facebook oldalán tekinthetnek meg.