Kazinczys sikerek az angol versenyeken 2020 tavaszán

Az elmúlt napokban több angol versenyen szerepelt sikeresen iskolánk néhány felsős tanulója.

Az Országos Angol Tanulmányi Verseny megyei fordulójában 3 hetedikes diákunk, Ferkel Dániel, Major Dániel, Molnár Anna, valamint egy nyolcadikos tanulónk, Tóth Kristóf Bence mérette meg magát. A verseny értékelése folyamatban van.

A megyei Idig-English versenyen a legjobbnak bizonyult, így első helyen végzett csapatunk, melyet Dósa Máté, Ferkel Dániel és Urr Botond alkotott. Mindhárman hetedikes diákjaink.

Az Árpád Fejedelem Tagiskolában megrendezett körzeti feladatmegoldó versenyen valamennyi résztvevő diákunk szépen szerepelt. Közülük Jónás Lívia és Laczlan Nikolasz ötödikes, Tanyi Tünde hatodikos, Major Dániel hetedikes és Tóth Kristóf Bence nyolcadikos tanulónk kapott meghívást az eredményhirdetésre. Lívia első, Nikolasz negyedik, Tünde ötödik, Dani negyedik, Kristóf pedig második helyezést ért el. Lívia és Kristóf a megyei versenyen is próbára teheti tudását.

Tóth Kristóf Bence 11. helyezést ért el az országos Langwest versenyen.

Mindannyiukra büszkék vagyunk!

Az angol versenyeken készült további képeket iskolánk Facebook oldalán tekinthetik meg.