Kazinczys sikerek a Grundbirkózó Diákolimpia Országos Döntőn – 2024.02.11.

A Grundbirkózó Diákolimpia Országos Döntőjét, 2024. február 11-én (vasárnap) rendezték meg Budapesten, az I-es és a II-es korcsoportos lányok számára.

A 14 csapatos mezőnyben a II. korcsoportos lányok nagyot küzdve, a negyedik helyen végeztek.

Az I. korcsoportos lányok ügyesen birkózva a dobogó legfelső fokára állhattak fel, ezzel újabb diákolimpiai bajnoki címet szereztek.

I. korcsoport Kazinczys csapattagok: Ruszkai Boglárka, Kis-Varga Liliána, Fenyvesi Liliána, Balogh Bíborka, Szala Flóra, Sarkadi Dalma, Csikász Gréta Janka, Pósa Nóra Viktória, Szabó Lara.

II. korcsoport Kazinczys csapattagok: Kónya Zselyke, Gömöri Hédi, Pálfi Dorka Natasa, Tömöri Hanna, Kertész- Séra Alíz, Proczner Zorka.

Szívből gratulálunk tanulóinknak és a felkészítőknek is, ehhez az újabb csodálatos diákolimpiai címhez!

További képeket iskolánk Facebook oldalán tekinthetnek meg.