Kazinczys sikerek a Grundbirkózó Diákolimpia Országos Döntőjén – 2023.02.11-12.

Sikeres hétvégét zártak grundbirkózóink Dunakeszin!

2023. február 11-12-én került megrendezésre a Grundbirkózó Diákolimpia Országos Döntője a Dunakeszi Városi Sportcsarnokban, ahol iskolánk 3 csapattal is képviseltette magát!

A szombati napon az I. korcsoportos fiúk a 11 csapatos mezőnyben az 5. helyen végeztek.

A vasárnapi napon az I. és II. korcsoportos lányok küzdhettek meg az éremért. Hatalmas küzdelemben az I. korcsoportos lányok a dobogó 2. helyét szerezték meg!

Az II. korcsoportos lányok veretlenül zárták a napot, ezzel diákolimpiai bajnokok lettek!

Csapattagok:

I. kcs lány: Kónya Zselyke, Fenyvesi Liliána, Pálfi Dorka, Vukdragovic Svetlana Nina (Árpád), Szabó Lara, Proczner Zorka, Sarkadi Dalma

I. kcs fiú: Szőgyőr Bence, Komlósy Nimród, Halmos Zsombor, Máté Bence, Princz Balázs, Tóth Balázs, Szert Ákos (Pollack), Pásztor Bulcsú (Ádám)

II. kcs lányok: Hatrágyi Hajnalka, Lévai Nikolett (Ádám), Lehóczki Zsófia, Labanc Anna, Kertész-Séra Alíz, Varga Lilien, Verebélyi Noa (Ádám), Mikulecz Viktória (Pollack), Demeter Lotti

Szívből gratulálunk a gyerekeknek és a felkészítőknek!