Kazinczys siker az irodalmi pályázaton 2020.11.21. Fazekas Dávid iskolánk 5. a osztályos tanulója lett „AZ OLVASÓK KIRÁLYA”, aki a II. Rákóczi Ferenc Megyei és Városi Könyvtár irodalmi pályázatán I. helyezést ért el. Szívből gratulálunk!