Csikász Panni eredményei 2021

Csikász Panni 7.a osztályos tanulónk a Vasas SC síszakosztályának igazolt versenyzője.

Sajnos a vírushelyzet miatt az idei téli szezon számára csak országhatáron belül zajlott, mivel nemzetközi versenyeket nem tudtak rendezni a korlátozások miatt.

Kegyes volt hozzájuk az időjárás, hiszen a lehullott hó mennyisége Galyatetőn hetekig biztosítani tudta a hazai rendezésű versenyek megtartását.

Ennek köszönhetően igen kemény időszakon van túl, hiszen január 9-e és február 21-e között megrendezett mind a kilenc versenyen el tudott indulni és a dobogó harmadik fokánál soha nem teljesített gyengébben.

Mind sífutásban, mind biatlonban országos bajnoki címet is szerzett.

Szívből gratulálunk neki és ha minden rendben zajlik, akkor már csak a sífutó diákolimpia maradt utolsó versenyként a téli szezonban.

Csikász Panni iskolánk 7.a osztályos tanulója az Alpesi sí országos diákolimpia döntőjében március 3-án Mátraszentistvánon 6. (pontszerző) helyezést ért el a III. korcsoportos lányok között óriás műlesiklásban.

Eredményéhez szívből gratulálunk!