Angol versenyek díjátadói a Kazinczyban 2021

Az elmúlt héten került sor a megyei angol szavalóverseny valamint az Irinyi János Református Oktatási Központ által szervezett angol országismereti verseny díjátadójára aulánkban.

Versmondóink közül Robins Ella 5. osztályos és Laczlan Nikolasz 7. osztályos tanuló vehette át jutalmát a megyei megmérettetésen elért 4. helyezéséért.

Az országismereti verseny 7. és 8. évfolyamos kategóriájában egyaránt sikeresen szerepeltek versenyzőink.

A Bodnár Máté és Lőrincz Bence alkotta hetedikes csapatunk I. helyezést ért el.

A nyolcadikosok versenyében Máthé Csenge, Nagy Dorina és Páhy Rebeka csapata az első, míg Horváth Cintia, Kovács Karina és Lévai Anna triója a harmadik helyen végzett.

Minden versenyzőnkre büszkék vagyunk!

Felkészítőik Juhász Barbara és Pálné Szendi Nóra voltak.

A díjátadókon készült további képeket iskolánk Facebook oldalán tekinthetik meg.