70+3 ÓRA NONSTOP SPORT

A Kazinczy-Kertvárosi Általános Iskola Sportegyesülete 70+3 órás sportprogramot szervez 70 féle versenyszámban.

Az iskola tanulói, pedagógusai ezzel szeretnék még színesebbé tenni a Kazincbarcika város 70. születésnapjára rendezett műsorok sokaságát.

Sikeres megvalósulás esetén új magyar rekordot állítanak fel a résztvevők.

Kezdés a „kihívás napján”:

A sportprogramok a táblázatban megjelölt helyszíneken óránkénti/kétóránkénti váltással folytatódnak.

Egyes versenyszámokat az iskola tanulói fognak teljesíteni.

Előzetes regisztráció alapján a szabad helyek függvényében tudnak kapcsolódni azokhoz a sportágakhoz, amelyek mindenki számára nyitottak.

Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy sportolni a következő feltételekkel lehet:

• sportágnak megfelelő öltözék, cipő, felszerelés
    • üzembiztos sporteszköz (pl. kerékpár)
    • sportcsarnok, tornaterem, uszoda, sportpálya stb. rendeltetésszerű használata
    • érvényes horgászengedély (horgászathoz)
    • az időpontok betartása a rekordkísérlet miatt (Kérjük, 10 perccel a kezdési időpont előtt érkezzen!)
    • aláírt felelősségvállalási nyilatkozat letölthető innen is, vagy kitölthető a helyszínen

A változás jogát fenntartjuk!

Minden érdeklődőt szeretettel várnak a szervezők.

A regisztrációhoz kattintson IDE!