„BALLAG MÁR A VÉN DIÁK”….

Június 21-én, 9.00 órakor utoljára hallhatták nyolcadikos diákjaink a Dózsa iskola csengőjét. De nem a tanórára hívta őket, hanem egy sokkal hosszabb útra, a felnőtté válás útjára.

Egy igazi ALMA MATERTŐL köszöntek el, mely tanította, óvta, nevelte őket, és gondoskodott arról, hogy megfelelő alapokkal folytassák tanulmányaikat a középiskolában.

A díszbe öltözött aulában a végzőseink végig vonultak a körfolyosón, majd elfoglalták helyüket. A zászlóátadás, a szalagkötés, a 7-es, majd a 8-os búcsúzás megható pillanatai után Tóth Andrea Ilona tagintézmény-igazgató ünnepi beszéde következett, majd Kondorné Sztojka Ágnes igazgatónő adta át a kiemelkedő munkát végzett tanulóknak a könyvjutalmakat.

MINDEN BALLAGÓ DIÁKUNKNAK KÍVÁNUNK SOK SZERENCSÉT, JÓ EGÉSZSÉGET, KITARTÁST, KELLŐ MOTIVÁCIÓT CÉLJAIK ELÉRÉSÉHEZ!