Ma 2017. augusztus 20., vasárnap, István napja van. Holnap Sámuel és Hajna napja lesz.

Címlap Tanórán kívül Nyelvi szakkörök
Nyelvi szakkörök

Német - Konyha Piroska

A gyerekek nyelvtudásukon csiszolhatnak szerda délutánonként Konyha Piroska tanárnő segítségével.

Az idegen nyelv fontosságát felismerő, s a német nyelvet szerető diákjaink a jövőjüket meghatározó, használható nyelvtudás megszerzése mellett, különféle német nyelvi versenyekre is készülnek.

Angol szakkör – Molnárné Dudás Katalin

Az alsós szakkör 3-4. osztályosok számára tartom. A foglalkozás célja, hogy a gyerekek játékok, dalok, feladatok segítségével jobban beszéljenek angolul. A tehetséges tanulókat versenyekre is felkészítjük: ősszel az On-lion, tavasszal pedig a Play an Win területi alsós versenyen adhatnak számot megszerzett tudásukból.

feed-image Hírkövető