Ma 2017. augusztus 20., vasárnap, István napja van. Holnap Sámuel és Hajna napja lesz.

Facebook oldalunk

FTH jelveny

Címlap Versenyek 2010-2011 I. félév
2010-2011 I. félév

Tanulmányi versenyek

       

 

Városi

     

 

 

Verseny megnevezése

Helyezés

Tanuló neve

Felkészítő nevelő

 

 

Angol versmondó verseny

4.

Kerek Csombor

Molnárné Dudás Katalin

 

 

Angol versmondó verseny

4.

Fodor Laura

Ráczné Zana Ágnes

 

 

Angol versmondó verseny

6.

Bokor Ádám

Molnárné Dudás Katalin

 

                 

 

körzeti

 

 

 

Verseny megnevezése

Helyezés

Tanuló neve

Felkészítő nevelő

Angol nyelvi szépkiejtési verseny

1.

Taliga Regina

Ráczné Zana Ágnes

Angol nyelvi szépkiejtési verseny

2.

Németh Máté

Molnárné Dudás Katalin

Angol nyelvi szépkiejtési verseny

különdíj

Szilágyi Gábor

Molnárné Dudás Katalin

Történelem verseny a honfoglalásról

4.

Anga Dávid

Konyha Piroska

Bokor Ádám

Szabados Nóra

Zabari Emma

 

 

megyei

 

 

 

Verseny megnevezése

Helyezés

Tanuló neve

Felkészítő nevelő

Angol prózamondó verseny

1.

Taliga Regina

Ráczné Zana Ágnes

Angol prózamondó verseny

4.

Kövesdi Darinka

Molnárné Dudás Katalin

Angol prózamondó verseny

10.

Vécsei Loretta

Ráczné Zana Ágnes

 

Kulturális versenyek

Városi

 

 

 

Verseny megnevezése

Helyezés

Tanuló neve

Felkészítő nevelő

Környezetvédelmi rajzpályázat

3.

Csorba Dorottya

Gyöngyi Istvánné

Környezetvédelmi rajzpályázat

3.

Tóth Gábor

Gyöngyi Istvánné

 

körzeti

 

 

 

Verseny megnevezése

Helyezés

Tanuló neve

Felkészítő nevelő

Népdaléneklési verseny

1.

Szabados Nóra

Dr. Jankáné Vajda Éva

Népdaléneklési verseny

1.

Csorba Dorottya

Dr. Jankáné Vajda Éva

Népdaléneklési verseny

1.

Kerek Csombor

Dr. Jankáné Vajda Éva

Szilágyi Gábor

Király Bálint

Tamási Patrik

Népdaléneklési verseny

2.

Dienes Dominik

Dr. Jankáné Vajda Éva

 

megyei

 

 

 

Verseny megnevezése

Helyezés

Tanuló neve

Felkészítő nevelő

Rajzverseny

2.

Janka Éva Stefánia

Gyöngyi Istvánné

Rajzverseny

3.

Csorba Dorottya

Gyöngyi Istvánné

 

Sport

Városi

 

 

 

Verseny megnevezése

Helyezés

Tanuló neve

Felkészítő nevelő

Városi diákolimpia - úszás I. korcsoport

Váltó

1.

Tóth Larina

Máté Zsolt

Mellúszás

1.

Bernát Lili

Gyorsúszás

1.

Jakab Ádám

Mellúszás

1.

Jakab Ádám

Gyorsúszás

2.

Tóth Larina

Hátúszás

2.

Tóth Larina

Hátúszás

2.

Katona Rajmund

Váltó

2.

Bokor Vilmos

Váltó

2.

Éles Norbert

Váltó

2.

Mizerák Bence

Váltó

2.

Jakab Ádám

Mellúszás

3.

Érsek Selina

Gyorsúszás

3.

Molnár Tamás

 

Városi

 

 

 

Verseny megnevezése

Helyezés

Tanuló neve

Felkészítő nevelő

Városi diákolimpia - úszás II. korcsoport

Mellúszás

1.

Hegedűs Barbara

Máté Zsolt

Hátúszás

2.

Hegedűs Barbara

Váltó

3.

Nagy Viktória

Váltó

3.

Rostás Nóra

Váltó

3.

Hegedűs Barbara

Városi diákolimpia - úszás III. korcsoport

Gyorsúszás

1.

Vécsi Loretta

Máté Zsolt

Váltó

1.

Vécsi Loretta

Mellúszás

2.

Vécsi Loretta

Mellúszás

1.

Jakab Ákos

Hátúszás

1.

Jakab Ákos

Váltó

1.

Jakab Ákos

Váltó

1.

Pap Kálmán

Gyorsúszás

2.

Pap Kálmán

Hátúszás

3.

Pap Kálmán

Gyorsúszás

3.

Bokor Ádám

Városi

 

 

 

Verseny megnevezése

Helyezés

Tanuló neve

Felkészítő nevelő

Városi diákolimpia - úszás IV. korcsoport

Váltó

3.

Nagy Ernő

Máté Zsolt

Váltó

3.

Bálint Zsolt

Váltó

3.

Kovács Gábor

Váltó

3.

Gyenes Dávid

Atlétika IV kcs. Kislabdahajítás

1.

Nagy Ernő

Atlétika III kcs. Kislabdahajítás

2.

Handki Zoltán

Városi diákolimpia-atlétika kislabdahajítás

3.

fiú csapat

Városi diákolimpia-atlétika kislabdahajítás

4.

lány csapat

Városi diákolimpia-atlétika magasugrás

4.

fiú csapat

Labdarúgás IV. korcsoport

3.

labdarúgó csapat

Atlétika-mezei futás II.kcs-lány

4.

lány csapat

Atlétika-mezei futás II.kcs-fiú

4.

fiú csapat

Atlétika-mezei futás III.kcs-fiú

5.

fiú csapat

Atlétika-mezei futás IV.kcs-lány

4.

lány csapat

Atlétika-mezei futás IV.kcs-fiú

4.

fiú csapat

Atlétika-mezei futás IV.kcs-egyéni

3.

Kutzmann Vanda

 

megyei

 

 

 

Verseny megnevezése

Helyezés

Tanuló neve

Felkészítő nevelő

Atlétika - távolugrás

1.

Nagy Ernő

Máté Zsolt

 





boldogiskola


feed-image Hírkövető


Támogatja a Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.