Az oldal még fejlesztés alatt áll!
Események:

Híreink
NEMZETI TEHETSÉG PROGRAM 2019 III.
A bábkészítésről, valamint a "BANYAKALAND" címet viselő bábelőadásról további képeket iskolánk Facebook oldalán tekinthetnek meg az alábbi linkre kattintva: https://www.facebook.com/KazinczyFerencTagiskola/ ... részletek itt!
NEMZETI TEHETSÉG PROGRAM 2019 II.
NEMZETI TEHETSÉG PROGRAM 2019 II. ... részletek itt!
BONIS BONA - A NEMZET TEHETSÉGEIÉRT DÍJ 2019
Az Emberi Erőforrások Minisztériuma a Nemzeti Tehetség Program keretében a kiemelkedően eredményes és áldozatos tehetségfejlesztő munkája elismeréseképpen, A "BONIS... részletek itt!
NEMZETI TEHETSÉG PROGRAM 2019
Kedves Olvasó! Iskolánk, a Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskola Kazinczy Ferenc Tagiskola 2011-től Akkreditált Kiváló Tehetségpont. Tanulóink differenciált képességfejlesztő csoportban tanulják... részletek itt!

Nézzen szét a képgalériában:
Versenynaptár:

Legfrissebb eredményeink:
Tanulmányi verseny
Megyei matematikaverseny (Miskolc)
3.helyezés

Kulturális verseny
Bolyai anyanyelvi csapatverseny megyei döntő (Miskolc)
6. helyezés (8. évfolyam)

Sportverseny
Sakk körzeti diákolimpia döntő
(IV. korcsoport fiúk)
3. helyezés

ZENE VILÁGNAPJA
Közös éneklés

Sportiskolánk:
Az intézmény bemutatása Az észak-magyarországi régióhoz tartozó Kazincbarcika egy közel 30.000 fős város. A település kertvárosi részében található a jelenleg Pollack Mihály Általános Iskola Kazinczy Ferenc Tagiskola néven bejegyzett oktatási intézmény. A... részletek itt!
Copyright © 2009 készítette viszo design. Minden jog fenntartva!