2022.03.30 – Kirándulás Debrecenben

    Az Esélyegyenlőséget a Falusi Kisdiáknak Alapítvány támogatásával lehetősége nyílt a Gárdonyi Géza Tagiskola 48 diákjának és 5 pedagógusának, hogy ellátogassanak Debrecenbe 2022. március 30-án. A debreceni Nagyerdő varázslatos fái között elterülő fantasztikus állatkert nagyon tetszett a gyerekeknek. A nílusi víziló, a recés zsiráf és a kétujjú lajhárok tetszettek a legjobban a diákoknak, de sokak kedvence volt a feketefejű pókmajmok és a gibbonok is, akik az üvegfalon belül incselkedtek egymással ezzel szórakoztatva a közönséget.

    Az Agóra Tudományos Élményközpont mindennapi életünk csodáit magyarázza meg, mindenki számára közérthetően és élményszerűen. A játék és a szórakozás ötvöződik a tanulással; a gyerekek és felnőttek különleges eszközökkel, tudományos érdekességekkel ismerkedhetnek meg, rendkívüli és látványos kísérletek részesei lehetnek.
    Az Interaktív térben több mint negyven tudományos játékot, illetve interaktív eszközt lehetett kipróbálni.

    Rengeteg élményt szereztünk ezen a napon. Ezúton is köszönjük az Esélyegyenlőséget a Falusi Kisdiáknak Alapítvány támogatását!

    A debreceni kirándulás képei itt tekinthetőek meg!