Tanévzáró a Dózsában

Iskolánkban 2023. június 23- án került sor az ünnepélyes tanévzáróra.

A Himnusz elhangzása után az első osztályosok vidám, zenés műsorral búcsúztak el a tanulástól a nyári szünet idejére. Ezt követően Tóth Andrea Ilona, tagiskola- igazgató értékelte a 2022/2023- as tanévet. Ekkor került sor a jutalmak átadására.

Könyvjutalomban és oklevélben részesültek azok a tanulók, akik tanulmányi eredményükkel,

magatartásukkal, a közösségért végzett munkájukkal vagy versenyeken való aktív részvételükkel járultak hozzá tagiskolánk sikereihez.

A „Gyermekeink a jövő” alapítvány minden tanévben egy alsós kisdiáknak adományozza

a „Dózsa Gyöngyszeme” díjat. Az idén JANCSURÁK BOTOND 4.a osztályos tanuló lett

ezen díj büszke tulajdonosa.

Az alapítvány másik díját, a „Dózsa csillagát” mindig felsős tanulónak ítéli oda.

Ebben a tanévben SZABÓ LIA 7.a osztályos tanuló érdemelte ki ezt az elismerést.

Az iskoláért, az osztályokért végzett lelkiismeretes munkájukért, önzetlen segítségükért a 4. évfolyamról 5 szülő részesült jutalomban.

Az ünnepséget a felcsendülő Szózat zárta le.