Sikeres rajzpályázaton

Móra Ferenc születésének 145. évfordulója alkalmából írt ki országos rajzpályázatot a Matyóföldi Alkotók és Művészetpártolók  Egyesülete. Május 11-én Mezőkövesden, a II. Pipics Fesztiválon került sor a pályázat eredményhirdetésére.

Iskolánkból az 1-2. osztályos kategóriában DORGAI KRISTÓF (2.a) III. helyezést ért el.

Az 5-6. osztályosok között TÓTH LUCA (6.a) II. helyezett lett, BODNÁR CSENGE (6.a) pedig Különdíjban részesült.

A közel ezer beküldött rajz közül 325 került kiállításra, köztük – a díjazottak mellett – az alábbi tanulók alkotásai:

Dányi Olívia Róza (2.a), Kulin Dorka (2.a), Szalai Alex (2.a), Derján Kristóf (2.b), Labbancz Levente (3.a), Barta Lilien (3.b), Fóris Raphael (3.b), Majoros Petra (4.b), Csintalan Kitti (6.a), Majoros Nóra (6.a), Pálfalvi Patrik (6.a), Vécsei Hanna (6.a)

Szeretettel gratulálunk minden tanulónak és a felkészítő pedagógusoknak!