Pontgyűjtés

Bizonyára emlékeztek, hogy a Pontvelem gyűjtőversenyben kértem a segítségeteket.Sajnos az elemgyűjtésben végül a nevető harmadik mögött másodikok lettünk a megyében, amit ezúttal is köszönök!Viszont a mobilgyűjtésben Tomkó Erik, a 3. a osztályból az országos gyűjtőverseny 3. helyezését elérve, iskolánkat is a megyei verseny 1. helyére repítette!Gratulálunk neki, megérdemelt jutalmait (amiből a kép szerint is volt bőségesen) már megkapta, sajnos a jelenlegi helyzetben nem volt ünnepélyes eredményhirdetés.Iskolánk pedig az első hellyel 35000 Ft alapítványi támogatást nyert, amelyet legközelebbi környezetvédelmi akciónk ajándékozására, finanszírozására fordítunk majd.Tavaly már megrendeltem 25 db császárfát, amelyeket az iskola körül, és az udvaron szeretnénk elültetni, amelyet legkésőbb a Fenntarthatósági Témahét keretein belül a Madarak és Fák napján tartanánk meg.Reméljük, hogy mielőbb a szép fák árnyékában hűsölhetünk, és gyönyörködhetünk csodálatos virágzatában.Köszönöm a munkátokat, gratulálok Eriknek, és azoknak, akik nagy szerepet vállaltak a gyűjtésben!