Polgármesteri elismerő oklevélben részesült Molnárné Somodi Gabriella

Lassan 4 évtizede van a pedagógus pályán. Munkája során a türelem, a munkája iránti alázat, elkötelezettség áthatja mindennapjait. Önmagával igényes, maximalista. Fontosnak tartja a folyamatos megújulást, új módszerek elsajátítását, ismereteinek bővítését. A tanítás során változatos munkaformákat, módszereket alkalmaz így segítve a tanulók fejlődését. Kollégái, tanítványai mindig számíthatnak segítségére, szaktudására, ötleteire. Aktívan vesz részt a reá bízott közösségek formálásában, számos szabadidős tevékenységet szervez ennek érdekében. Miközben tanít, egyre csiszolja, tökélyre fejleszti tanítványai tudását matematikából, környezetismeretből, éneklésből. A tanulmányi versenyeken szépen szerepelnek az általa tanított gyerekek nemcsak városi, hanem megyei szinten is. Kreatív, lelkes, az élménypedagógia eszközeivel színesíti meg diákjai életét. Szeretetteljes odafordulással van diákjai iránt, őszintén és elfogadóan kezeli őket.