Pedagógusnap 2022

A pedagógusnapot Magyarországon 1952 óta tartják, hagyományosan június első vasárnapján ünneplik a köznevelésben és a felsőoktatásban dolgozó pedagógusokat.

2022. június 3- án Kazincbarcika Város Önkormányzata és a Kazincbarcikai Tankerületi Központ a Don Bosco Sportközpontban köszöntötte a pedagógusokat.

Kiemelkedő pedagógiai munkájukért és példamutató közösségi tevékenységükért elismerő oklevelet vehettek át a kitüntetett pedagógusok. A Pedagógus Szolgálati Emlékérem kitüntetéseket is ezen az eseményen adták át, valamint Kazincbarcika Város Polgármesterének Elismerő Oklevelét.

Iskolánk kitüntetett pedagógusai:

„Kazincbarcika Város Közneveléséért” kitüntető díj:

Pálkövi Zoltánné tagintézmény- vezető, pedagógus

Külön öröm iskolánk számára, hogy Pálkövi Zoltánné Budapesten átvehette az oktatási miniszter által adományozható szakmai elismerést, a Német László- díjat.

Kazincbarcika Város Polgármesterének Elismerő Oklevele:

Róth Zoltánné pedagógus

A Kazincbarcikai Tankerületi Központ Elismerő Oklevele:

Müllerné Toldi Tímea pedagógus

Pedagógus Szolgálati Emlékérem:

Baranyi Piroska pedagógus

Oláh Csaba pedagógus

Pálkövi Zoltánné tagintézmény- vezető, pedagógus

Gratulálunk a kitüntetett pedagógusoknak!