Országos Kézilabda Diákolimpiai döntő

A Pollack Mihály Ált. Iskola Tagiskoláinak diákjaiból álló leány kézilabda csapat, bejutott a miskolci rendezésű Országos Kézilabda Diákolimpiai Döntőjébe. A Kazincbarcikai Kézilabda Klub csapataiban edző és játszó diákok edzője: Puskás Attila, Ponyi Szabina és Klement Mariann. A Pollack Iskola színeiben játszó 6-7-8. osztályosokból álló lelkes „kiscsapat”, Oláh Zsoltné vezetésével versenyzett az ország különféle kézilabda akadémián nevelkedő diákokkal ellen. A szorgalmasan edző barcikai lányok, első számú kapus nélkül játszottak a versenyen, mivel az egyesületben versenyző kapusok más iskolába járnak, így nem vehettek részt a Pollack Iskola színeiben ezen a 4 napos döntőn.

Borsod megye bajnoka ként döntőbe került lányoknak az összeszokottabb, erősebb és lendületes játékot képviselő kézilabda akadémisták ellen játszani nagy kihívás volt! A csapat időnként jó játékkal, tisztességes helyállással, az utolsó erejükig küzdve, -a Diákolimpiai Döntő 8. helyén végzett! Óriási gratuláció a lányoknak!

Csapattagok: Bede Zsófia, Horváth Lili, Mató Zita Hella, Pál-Ispán Panna Sára, Knittel Inez, Lőrincz Kinga Larina, Mándoki Lilien, Szabó Lia, Knittel Lara¸ Tanyi Tünde, Varga Kamilla Henrietta, és Farkas Emese(kapus)