Megyei díjátadó – ,,Így közlekedtek Ti!” 2022.05.27. Gratulálunk az ,,Így közlekedtek Ti! ” című megyei rajzpályázat győzteseinek!1. hely: Vécsei Hanna Különdíj: Füvessy RékaFelkészítő: Bulláné Farkas Beáta