„Kolor City rejtett titkai” fotópályázat iskolai forduló

2021 februárjában a Kolor City szervezésében pontszerző verseny indult Kazincbarcika iskolái között. A Showhajtás 2020 nevű projekt versenybe a Dózsa György Tagiskola is bekapcsolódott. A program egyik eleme egy fotópályázat volt, ahol a pályázók azt a feladatot kapták, hogy keressék meg városunk, Kazincbarcika rejtett titkait.

„Kolor City titkai a szivárvány színeitől a fekete-fehérig.”

Iskolánk diákjai izgatottan kezdtek neki a feladatnak, és heteken át gyűjtötték a témákat és a fotókat, igyekeztek minél találóbb képcímekkel meglepni bennünket. Összesen 142 kép érkezett a versenyre. Az iskolánk tanáraiból álló zsűri, az alsó és a felső tagozatos versenyzőket külön kategóriába sorolva, a következő döntést hozta:

Alsó tagozat:

1. helyezett – Ádám Roland 3. a

2. helyezett – Szabó Áron Zoltán 3. b

3. helyezett – Erős Dániel 3. a

Felső tagozat:

1. helyezett – Takács Hanna 5. a

2. helyezett – Pallagi Fanni 5. b

3. helyezett – Gáll Sándor Dominik 7. b

Gratulálunk a helyezetteknek!

A többieket is dicséret illeti, a benyújtott pályamunkákat a városi versenyre tovább küldjük.

Müllerné Toldi Tímea