DÓZSÁS SIKEREK A MEGYEI RAJZPÁLYÁZATON

,,Mesés rajzok – rajzos mesék”  címmel rajzpályázatot hirdetett 1–8. osztályos tanulók részére  a II. Rákóczi Ferenc Megyei Könyvtár Gyermekkönyvtára a magyar költészet napja alkalmából.

A kiállítást  Varga Andrea, Miskolc Megyei Jogú Város alpolgármestere nyitotta meg, majd a zsűri elnöke, Somlai Balázs formatervező iparművész értékelte az alkotásokat. Elmondása szerint, a több, mint 800 pályamunkából nagyon nehéz volt kiválasztani azt a közel 40 rajzot, amely a kiállítás anyagába bekerült. Iskolánkból két tanulót is behívtak az ünnepélyes eredményhirdetésre. Derján Kristóf 2.b osztályos tanuló 5. helyezést ért el, akinek felkészítője, Szentesiné Szaniszló Julianna volt. Huszti Vivien 2.a osztályos tanuló pedig 6. helyezést ért el, őt Bulláné Farkas Beáta készítette fel.