Dózsás büszkeségek a Bolyai Matematika Csapatversenyen

2020. november 13-án online formában került megrendezésre a Bolyai Matematika Csapatverseny megyei fordulója. Iskolánkból 15 csapat nevezett be a megmérettetésre, ahol tanulóink nagyon szép eredményeket értek el. 4. helyezett csapattagjai: Csák Máté 3. a Magyar Bence 3. a Mester Mihály 3.a Felkészítő : Kovács Judit 7. helyezett csapattagjai: Herczeg Alex 8.b Kovács Péter 8.a Méhész Gergő 8.b Vélin Márk 8.bFelkészítő : Fónagyné Pál Zsuzsanna9. helyezett csapattagjai: Bodnár Csenge 3.a Csintalan Kitti 3.a Tóth Luca 3.a Felkészítő : Kovács Judit 9. helyezett csapattagjai: Bráz Katalin 5.a Csontos Nina 5.b Lakatos Mirella 5.b Pallagi Fanni 5.b Felkészítő : Fónagyné Pál Zsuzsanna Büszkék vagyunk Rátok! Szívből gratulálunk minden diáknak és felkészítőnek!