Diáknap

2022. 05. 27-én  gyermekzsivaly töltötte meg az iskolánkat. DIÁKNAPOT tartottunk a fenntarhatóság jegyében. Zöld gondolatok és szellem járta át az épületet,                  és –remélhetőleg- a gyermekek lelkét is.

Először diákgyűlést tartottunk, ahol egy előadás keretében időutazást tettünk az emberiség természetátalakító tevékenységében. A végén eljutottunk az ÖKOLÁBNYOM és a FENNTARTHATÓSÁG  kapcsolatáig.

A második blokkban különböző feladatokat kaptak az oszályok differenciálva 1-2, 3-4, és felsős évfolyamokra. Többek között rajzoltak, hulladékszobrot készítettek, célbadobtak, kerestek-kutattak az udvaron, környezetvédelmi TOTÓT oldottak meg, versikét faragtak…S mindezt kisebb-nagyobb csoportokban.

A harmadik blokkban pedig a fittségé lett a főszerep. A kicsik SORVERSENYEKET rendeztek, a felsősök EXATLON pályán mérhették össze erejüket. Ezen kívül várta őket még a ping-pong asztal, a tollas ütők és a focilabda is.

A DÖK minden gyerkőcöt meglepett egy jégkrémmel.

Köszönjük Kollégáink és valamennyi iskolai dolgozó segítségét!

DÖK vezetők: Feketéné Sándor Ildikó

Kurustáné Bencs Gizella