Söderberg Kajsa csúcsteljesítménye

Ők azok, akik csúcsteljesítményt produkáltak a felvételin (a boon.hu cikke)

Vannak, akik nem bízták a véletlenre. Három olyan diákot is találtunk, akik kiemelkedő teljesítményt értek el a felvételin a Herman Ottó Gimnáziumban.

Söderberg Kajsa a kazincbarcikai Árpád Fejedelem Tagiskolából felvételizett a Herman Ottó Gimnáziumba.

„Nyolcadikos vagyok. Azért jelentkeztem a Hermanba, mert családunk szinte minden tagja oda járt generációk óta, és nagyon jókat hallottam róla, kiváló eredményekkel büszkélkedhet az intézmény. Mindvégig kitűnő tanuló voltam, pedig nem tanulok sokat, az órákat viszont nagyon komolyan veszem, figyelek és jegyzetelek éppen azért, hogy otthon már ne kelljen sok időt töltenem a tanulással. Matematikából az írásbeli és a szóbeli is maximális pontos lett, míg magyarból ejtettem pár hibát, az viszont soha nem volt az erősségem, mint ahogy a biológia sem, bár mindkét tantárgyat szeretem. De mivel építészmérnök szeretnék lenni, matek szakra jelentkeztem a Hermanba”

– mondta a kislány.