Közlekedésbiztonsági verseny (2023)

2023. 04. 19-én a Kazincbarcikai Rendőrkapitányság által megszervezett közlekedésbiztonsági vetélkedőn vehettek részt tanulóink.

Számot adtak a közlekedésbiztonsági, és baleset-megelőzési ismereteikről, egy KRESZ elméleti feladatsor kitöltésével, majd egy ügyességi pálya teljesítésével.

Ezen a délutánon mindenki sok új ismerettel, maradandó élménnyel gazdagodott.

A legeredményesebbek két megyei versenyen is képviselhetik iskolánkat, városukat.

• A Borsod-Abaúj-Zemplén vármegyei Bűnmegelőzési Bizottság által megszervezésre kerülő XXX. Kerékpáros Iskola Kupa megyei fordulóján Lovas Máté 8. a osztályos tanuló és Kántor Diána 5. a osztályos tanuló.
    • A Magyar Autóklub, ORFK-Országos Balesetmegelőzési Bizottság által meghirdetett, „Ki a mester két keréken?” megyei közlekedésismereti versenyen Fonó Gergely 6. a osztályos, és Orbán Barbara 5.a osztályos tanuló mutathatják meg, hogy milyen ügyesek.

Gratulálunk minden bátor, és ügyes résztvevőnek!