Elismerések pedagógusnapon (2022)

Kazincbarcika Város Önkormányzata és a Kazincbarcikai Tankerületi Központ közösen köszöntötte a pedagógusokat június 3-án a Don Bosco Sportközpontban. Az ünnepi köszöntőket követően a 2021/2022-es tanévben nyújtott kiemelkedő pedagógiai munkájukért és példaértékű közösségi tevékenységükért a Kazincbarcikai Tankerületi Központ elismerő oklevelét adta át a díjazottaknak Demeter Zoltán országgyűlési képviselő és Markovicsné Demeter Edina, a Kazincbarcikai Tankerületi Központ igazgatója.

A Kazincbarcikai Tankerületi Központ elismerő oklevelét kapta: Górné Kiss Gabriella.

Kazincbarcika Város Polgármesterének Elismerő Oklevele kitüntetésben részesült: Kiss Géza, az Árpád Fejedelem Tagiskola pedagógusa, tagintézvény-vezetőhelyettese.

Igazi tanáregyéniség, aki ismereteinek naprakész frissességéről folyamatos önképzéssel, szervezett továbbképzéseken való részvétellel gondoskodik. A Határtalanul program iskolai koordinátora, az Infomatador körzeti informatikaverseny megálmodója, és fő szervezője. Szakmai munkájában folyamatosan kutatja az új utakat, az innovatív megoldásokat.

Gratulálunk!

Fényképek: Pálinkó Gábor