Díjak, elismerések átadása a nyolcadikosok ballagásán

1. Nyolc éven át elért kitűnő tanulmányi eredményük, példamutató magatartásuk elismeréséül a Kazincbarcikai Tankerületi Központ elismerő díszoklevelét és az ezzel együtt járó 5000,- forintos könyvutalványt kapta: Söderberg Ebba, Kállai Sándor és Orbán Péter Márk (8. a).

2. Iskolánk szakmai közössége az évfolyam legeredményesebb diákja címet Söderberg Ebba 8. a osztályos tanulónak adományozta.

3. Nyolc éven át elért kiemelkedő tanulmányi eredményéért nevelőtestületi dicséretben részesült, és emlékplakettet, valamint tárgyjutalmat vett át: Orbán Péter Márk, Söderberg Ebba és Kállai Sándor (8. a osztályos diákok).

4. Az Árpád Fejedelem Tagiskola jó tanulója, jó sportolója címet az idei tanévben felső tagozaton Teszenyi Tamás (8. b) kapta.

5. Iskolánk diákönkormányzata emlékplakettel köszöni meg azoknak a szülőknek, akik nyolc éven át odaadó, kitartó munkájukkal fáradhatatlanul segítették a színvonalas iskolai rendezvényeink szervezését és lebonyolítását. Az idei tanévben emlékplakettet vehetett át Balogh Enikő és Németh Edina.

6. Nyolc éven át tartó kiemelkedő közösségi munkájának elismeréseképpen iskolánk diákönkormányzata jutalomban részesítette Orbán Péter Márkot (8. a).

7. A matematika körzeti és megyei versenyeken elért kiemelkedő eredményeikért jutalomban részesült Söderberg Ebba (8. a) és Orbán Péter Márk (8. a).

8. Csirmaz Levente, Kállai Sándor, Söderberg Ebba és Váradi Adrienn (8. a) sikeres angol komplex középfokú nyelvvizsgát tettek.