„Olvasni nem ciki” verseny

Iskolánk 4.b osztályos tanulói a tanév során a Míg megnövök Akkreditált Kiváló Tehetségpont által meghirdetett 6 fordulós „Nyelvész” és „Olvasni nem ciki ” országos  versenyen vettek részt. Nagy örömünkre az „Olvasni nem ciki” versenyen bejutott csapatunk a legjobbak közé a kétnapos országos döntőbe,mely Nyíregyházán került megrendezésre. A nagyon szoros 3 fordulós versenyen,melynek egyik helyszíne a Nyíregyházi Vadaspark volt, a 12 döntős csapat közül a 8. helyen végeztünk. Gratulálunk a szép eredményhez!

„Nyelvész” csapat tagjai: Szabó Odett,Imre Dávid Márk,Fehér Ádám,Verebélyi Noa Bella

„Olvasni nem ciki” csapat tagjai: Regős Emma Szeréna, Szabó Odett,Verebélyi Noa Bella, Kmoch Zoltán Emil

Felkészítő pedagógus: Lukácsné Gaál Ágnes