Körzeti Népdaléneklési verseny

Iskolánk hagyományaihoz híven az idén is megrendezte a körzeti Népdaléneklési versenyt és népmese illusztrációs alkotó délutánt.

Közel 60 tanuló vett részt rendezvényünkön a városból és vidékről egyaránt.

A zsűri tagjai: Molnárné Marczis Erzsébet a Szalézi Szent Ferenc Gimnázium ének-zene, történelem szakos középiskolai tanára, Fónyadné Krivik Nóra a Kodály Zoltán Alapfokú Művészeti Iskola ének- és népzene szakos tanára és Nedeczkiné Molnár Nóra az Ádám Jenő Tagiskola ének-zene tanára.

Köszönjük a részvételt és a színvonalas produkciókat, a jó hangulatú délutánt.

Szívből gratulálunk az eredményekhez, további sok sikert kívánunk.

Tóthné Bolla Ilona

énektanár

Az esemény képei ide kattintva tekinthetőek meg!