BRINGASULI az Ádám Jenő Tagiskolában

Örömünkre szolgál, hogy tagintézményünk bekerült a BringaAkadémia csapata valamint az Aktív- és Ökoturisztikai Központ támogatásával kialakított Bringasuli pilot programba. A program célja, hogy a tanulók megfelelő jártasságot és szabályismeretet szerezzenek a kerékpározással kapcsolatban. Először a kerékpározás alapjaival és legfontosabb szabályaival ismerkedhetett meg 12 negyedikes tanulónk. Majd fokozatosan nehezedő játékos udvari gyakorlatokat kellett teljesíteni, mely után két csoportban a közúti gyakorlásra és a forgalomban való részvételre került sor. A program ötletéhez gratulálunk, és köszönjük a lehetőséget a pilot iskolai részvételhez! Tanulóinknak is gratulálunk a teljesítéshez! Bízunk benne, hogy a jövőben a program folytatódni fog tagintézményünkben, több tanuló bevonásával. Bringára fel!

Az esemény képei ide kattintva tekinthetőek meg!