Óvodai online képességfelmérés a sportcsoportba besoroláshoz 2021.

Kedves Szülők!

A Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskola Kazinczy Ferenc Tagiskola a 2007-es évtől köznevelési típusú sportiskola és módszertani központként működik. Az intézmény célja és feladata magas szintű sportszakmai munkával lehetőséget biztosítani Kazincbarcika város és vonzáskörzetének általános iskolás korú tanulói számára a testnevelés tantárgy kiemelt oktatására.

A sportiskolai csoportokba történő beiskolázás feltétele, hogy a gyermekek egy szisztematikusan kidolgozott fizikai képességfelmérésen illetve a kötelező sportorvosi vizsgálaton megfeleljenek a követelményeknek. A hagyományos háromlépcsős képességfelmérést a járványhelyzet miatt sajnos az óvodákban és iskolánkban nem tudjuk elvégezni, ezért kidolgoztunk és ajánlunk egy online felmérési gyakorlatsort az érdeklődők számára. Az ott található feladatsort a leírtak és látottak szerint végezzék el leendő iskolás gyermekükkel, rögzítsék azt és a közölt módon juttassák el a megadott címünkre 2021. március 16-ig. Az elküldött felvételeket az iskola testnevelő tanárai kiértékelik, azok más helyen nem jelennek meg és az értékelés után törlésre kerülnek. A felvételek visszaküldésével hozzájárulnak ahhoz, hogy a gyermek adatai a beiskolázás során felhasználásra kerüljenek. 2021. március 25-ig egy tájékoztató levélben megküldjük Önöknek szakmai véleményünket, javaslatunkat az iskolaválasztáshoz.

Az online képességfelmérés regisztrációs lapját az alábbi linkre kattintva érhetik el:

Regisztrációs lap és felvétel beküldése

Köszönjük együttműködésüket!

Viszoczky Sándor
    tagintézmény-vezető

Kazincbarcika, 2021. február 16.